KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 6718560
*
nr 671 8560
Etsningar
2 st, sekelskifte 1900, Frankrike, 40x28
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 december 2010
kl 20:02:22
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/12 22:05:58
1
100 kr
6/12 13:14:23
2
150 kr
6/12 18:21:50
2
200 kr
6/12 19:12:48
3
200 kr
6/12 19:13:46
3
300 kr
6/12 19:53:33
2
350 kr
6/12 19:57:22
3
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar europa frankrike fransk franska franskt grafik
-
5303 Etsning
Carl Larsson (1853-1919), Sverige. "Den glada fest..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:17
-
5215 Etsning
Evert Lundquist (1904-1994), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:02
-
6004 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:35
-
6073 Etsning
Karta, Södermanland, bladets mått: 50x58 cm, ytter..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59
-
6192 Etsning
Lennart Olausson (f. 1944), Sverige. Elefant. Sign..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:49
-
6201 Färgetsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 100 ex,..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:54
*
Etsningar
nr 671 8560
Etsningar
2 st, sekelskifte 1900, Frankrike, 40x28
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 december 2010 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/12 22:05:58 | 1 | 100 kr |
6/12 13:14:23 | 2 | 150 kr |
6/12 18:21:50 | 2 | 200 kr |
6/12 19:12:48 | 3 | 200 kr |
6/12 19:13:46 | 3 | 300 kr |
6/12 19:53:33 | 2 | 350 kr |
6/12 19:57:22 | 3 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar europa frankrike fransk franska franskt grafik
-
5303 Etsning
Carl Larsson (1853-1919), Sverige. "Den glada fest..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:17 -
5215 Etsning
Evert Lundquist (1904-1994), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:02 -
6004 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:35
-
6073 Etsning
Karta, Södermanland, bladets mått: 50x58 cm, ytter..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59 -
6192 Etsning
Lennart Olausson (f. 1944), Sverige. Elefant. Sign..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:49 -
6201 Färgetsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 100 ex,..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:54